Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, kvalitní dobový rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Původ Francie
Rozměr: 76 x 97 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3627