Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3682