Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm
Rozměr: 14 x 9 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3865