Litografie ( signováno vpravo dole, stav slušný ) rozměr ve výřezu : 11 x 24 cm
Rozměr: 11 x 24 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3911