Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- malováno ve stylu postimpresionismu
- nově rámováno
Rozměr: 95 x 80 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3958