čas serveru: 23:56:05

Robert Cook

Název: Two beauties at the Alps race

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3970