čas serveru: 18:33:32

Václav Kozák

Název: Pohled na Pražský hrad

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní klasicistní rám, stav původní )

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3977