Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na ručním papíře
velikost kresby 17x14 cm
signováno Kamil Lhoták 84 PD
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
8/1 - panel výstavy Zachráněné kresby
Rozměr: 23,5 x 15,5 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4208