( signováno vlevo dole, datováno únor 2022, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
opatřeno otiskem prstu
opatřeno vzorkem DNA
Rozměr: 62 x 82 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4335