Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, stav slušný )
na fotografii zadní strany chybně uveden rozměr
rozměr ve výřezu: 66 x 49 cm
Rozměr: 66 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4465