Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 60 x 44 cm
Rozměr: 60 x 44 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4589