čas serveru: 10:19:47

Georges Kars

Název: Motiv z Francie

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1935, stav slušný )

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4639

Příhozy: 41