Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 60 x 91 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4640