Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 24 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4702