čas serveru: 14:37:48

Miloslav Holý

Název: Zima na Šumavě

Akvarel
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 41 x 53 cm

Rozměr: 41 x 53 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4790

Příhozy: 41