Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně razítko Akademie Českého fondu výtvarných umělců, stav slušný )
pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 85 x 50 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 490