čas serveru: 10:32:15

Josef Holub

Název: Luční kvítí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4914