čas serveru: 23:29:09

Robert Cook

Název: Beauty in New York

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 80 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4935