Olej / plátno
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 1959, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4980