Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
- dnes již ojediněle se vyskytující dílo autora ( 90-tá léta )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 42 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4992