Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1980, stav slušný )
Space with cactus and banjo
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5008