čas serveru: 07:31:55

Daněk Sedláček

Název: Pohled na Choceň

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1963, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5019

Příhozy: 61