Tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1976, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek z Galerie Dílo
Rozměr: 17 x 43 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5020