čas serveru: 06:21:03

Josef Čapek

Název: Lítej, míčku

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934-35, dubový rám, stav původní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5027