Linoryt
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Heinz Kassung
- nositel kulturní ceny města Koblenz
- Sdružení výtvarných umělců na středním Rýnu
- Pět desetiletí umělecké tvorby Heinze Kassunga můžete zažít ve třech patrech Domu umělců Metternich. Harlekýn spojený s klauny a hudebníky, zátiší s rybami, humry a ovocem a nakonec akt; tato tři témata provázela Kassungovu cestu od reprezentačního umění k abstrakci
Rozměr: 17 x 57 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5064
200 Kč | 02.03.2023 11:54:48 | |
100 Kč | 27.02.2023 17:26:07 |