Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 32 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5238