čas serveru: 00:45:34

Název: Růže od Casanovy

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 80 x 63 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5254