( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 8 x 7 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )
Rozměr: 8 x 7 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5305