čas serveru: 13:52:59

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( nesignováno, datováno 15.8.49, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5362