čas serveru: 00:22:23

Karel Karas

Název: Pobřeží

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 68 x 90 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5434