Olej / karton
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Každé autorské dílo od ak. ma. Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 32 x 37 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5438