čas serveru: 22:44:54

Robert Cook

Název: Lady with paravane

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 80 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 5456

10 000 Kč 20.09.2023 21:05:39