Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 21 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5468
Účastníci: 4
Příhozy: 7
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
1 100 Kč | 21.09.2023 21:21:52 | Přehozeno limitem |
1 000 Kč | 21.09.2023 17:42:19 | |
900 Kč | 04.09.2023 20:10:21 | |
800 Kč | 04.09.2023 12:20:57 | |
700 Kč | 03.09.2023 12:23:21 | |
600 Kč | 29.08.2023 16:17:33 | |
500 Kč | 26.08.2023 08:57:26 |