Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
původ Francie
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 549
Účastníci: 3
Příhozy: 16
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
12 500 Kč | 07.10.2019 21:33:03 | |
12 000 Kč | 07.10.2019 21:19:57 | Přehozeno limitem |
12 000 Kč | 07.10.2019 21:19:57 | |
11 500 Kč | 07.10.2019 21:19:42 | Přehozeno limitem |
11 000 Kč | 07.10.2019 21:19:42 | |
10 500 Kč | 07.10.2019 21:11:12 | Přehozeno limitem |
10 000 Kč | 07.10.2019 21:11:12 | |
9 500 Kč | 07.10.2019 21:10:46 | Přehozeno limitem |
9 000 Kč | 07.10.2019 21:10:46 | |
8 500 Kč | 07.10.2019 21:10:34 | Přehozeno limitem |
8 000 Kč | 07.10.2019 21:10:34 | |
7 500 Kč | 07.10.2019 21:10:18 | Přehozeno limitem |
7 000 Kč | 07.10.2019 21:10:18 | |
6 500 Kč | 07.10.2019 20:35:38 | Přehozeno limitem |
6 000 Kč | 07.10.2019 14:04:48 | |
5 500 Kč | 27.09.2019 11:43:08 |