čas serveru: 10:25:05

Josef Holub

Název: Topoly

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 36 x 27 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5512