čas serveru: 03:26:18

Augustin Mervart

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5545