čas serveru: 22:27:20

Vladimír Jandejsek

Název: Žena ( pták )

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )

Rozměr: 87 x 61 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5588