čas serveru: 23:44:59

Vladimír Jandejsek

Název: Fontána v Louveru

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5603