Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1977, stav slušný )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5607
1 000 Kč | 06.12.2023 07:34:48 |