čas serveru: 13:53:19

Název: Cesta úvozem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 64 x 47 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5619