čas serveru: 10:29:14

Jan Vlček

Název: Čekání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Jan Vlček
Narozen 13. 5. 1940 ve Slavíkovicích na Domažlicku.
1959 - 1965
1983 - 1988
1992 - 1996

Rozměr: 70 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5640