čas serveru: 12:43:42

Stephen Evonuk

Název: Abstraktní kompozice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )

Rozměr: 105 x 65 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5642