čas serveru: 05:07:25

Jan Zrzavý

Název: Portrét dámy

Kresba / papír / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, francouzský rám, stav původní )
na zadní straně dobové razítko
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 27 cm

Aktuální cena: 86 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5691