Kresba / papír / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, francouzský rám, stav původní )
na zadní straně dobové razítko
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 27 cm
Aktuální cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5691