čas serveru: 18:16:01

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lněné pole

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 90 x 147 cm

Aktuální cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5700