čas serveru: 09:02:00

František Florian

Název: California Orange

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 115 x 150 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5704