Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav slušný )
Ivana Kotýnková
Rozměr: 48 x 36 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5736