čas serveru: 10:58:19

Ladislav Pelc

Název: Okouzlené předměstí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5748

Příhozy: 54