čas serveru: 00:05:34

Jiří Bouda

Název: Zbrojení Malého Bejčka

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 09, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 25 cm
číslováno 16/170
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 25 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5762

500 Kč 16.01.2024 19:59:17
400 Kč 06.01.2024 21:26:43