Litografie / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 29 x 36 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 36 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5776